You are here:

Hakkımızda

2011 yılında iklimlendirme sektöründe üretici konumuyla faaliyet göstermeye başlayan firmamız, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile difüzörler, özel difüzörler, helisel difüzörler, damperler, menfezler, vav terminal ve aksesuarları, susturucular, ısı geri kazanım üniteleri ve dış hava panjurları üretmektedir.

Kurulduğu ilk yıldan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi ile kısa sürede sektöründe adını duyuran Egevent, referanslarıyla da kendisini ispatlayan bir firma olmuştur.

Vizyonumuz

Üretim kalitesini sipariş, sözleşme, üretim ve teslimat aşamalarında sürekli iyileştirerek müşteri taleplerini maksimum seviyede sağlamak. Üretimde personelin sürekli eğitimine ve teknolojinin gelişimine öncelik vererek kaliteli ürünler üretip müşterilerine kaliteli ve zamanında ürünler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

Misyonumuz

Firmanın tüm dünya pazarlarında etkin olması ve sektöründe Türkiye’nin saygın kuruluşları arasında yerini almasını sağlamak.

Kalite Politikamız

Bilinen çevre yönetim prensiplerini benimseyip uygulayarak doğal yaşamı koruyacak teknolojileri takip etmek,

Yasal zorunlulukların uygulanması, doğal kaynakların korunması, hammadde ve enerjinin, ürün kalitesini etkilemeden daha tasarruflu kullanılması, çalışanlarımızın çevre konusunda eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi,

Ayrıca gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için tüm imkan ve enerjimiz ile üretim yapmak,

Uygulanmakta olan ve planlanan faaliyet ve hizmetlerimizin çevresel boyutları ile etkilerini doğru olarak belirleyerek gerekli önlemleri risk oluşmadan temin etmek,

Kaza ve olağanüstü durumlar sonucu oluşabilecek kirliliğe hızlı ve etkin şekilde müdahale edebilmek için acil durum müdahale planları hazırlayarak, gerekli önlemleri almak,

Egevent’in Kalite Prensibi, geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünler için sözleşmelerde yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini maksimum düzeyde sağlamaktır. Bu temel prensip çerçevesinde sürekli gelişmeye açık olan mevcut Kalite Yönetim Sistemimizin gereklerini titizlikle uygulamak suretiyle güvenilir ve mükemmel ürünü yaratmak, uygunluğunu doğrulamak ve müşteriye sunmak temel amacımızdır.